Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový redakční systém, omluvte dočasně omezenou nabídku e-shopu. Nabídku zboží průběžně doplňujemem. Děkujem za pochopení. Tým Elektrokola Litovel, s.r.o.

plášť Rubena Cobra 26x1.9 50-559

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Plášť s opatřený protiprůrazovou ochranou

Dostupnost externí sklad
Běžná cena 285 Kč
Ušetříte 15 Kč (–5 %)
Měrná cena 270 Kč / 1 ks
Cena 270 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 447
Značka Mitas
Kategorie Pláště, duše
Záruka 2 roky
 

Téměř hladký plášť a profil pláště typu „baloon“ jej předurčují především pro jízdu na silnicích s kvalitnějším povrchem. Profil cyklistického pláště zajišťuje pohodlnou jízdu a dobře tlumí nerovnosti na silnici. Některé pláště jsou vyráběny i s dalšími ochrannými a bezpečnostními prvky (v tomto provedení jsou vhodné pro elektrokola).

Technologie plášťů Mitas Antipuncture System (APS) přináší zvýšenou ochranu proti defektu. Pryžový nárazník (cca 1 mm) vyrobený ze speciální směsi umístěný mezi běhounem a kostrou pláště na kolo díky svým vlastnostem (vysoká strukturní pevnost a tvrdost) podstatně zvyšuje odolnost proti průrazu, tím snižuje riziko defektu velopláště. Zvyšuje tuhost a pevnost v oblasti koruny, čímž snižuje valivý odpor při zachování adhezních vlastností. To znamená, že na pláštích na kolo s technologií APS se prostě méně našlapete. Používá se současně s reflexní páskou Reflex Stripe (RS), která zvyšuje Vaši bezpečnost po setmění.