Vážení zákazníci, z důvodu přechodu na nový redakční systém, omluvte dočasně omezenou nabídku e-shopu. Nabídku zboží průběžně doplňujemem. Děkujem za pochopení. Tým Elektrokola Litovel, s.r.o.

Konverzní kit 250W - ENA SinWave - zadní kolo šroubovací vícekolečko

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Konverzní kit 250W - ENA SinWave v provedení zadní kolo, uchycení vícekolečka - šroubovací

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 8 890 Kč
Ušetříte 900 Kč (–10 %)
Cena 7 990 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 367
Značka e-Pohon
Kategorie Sady bez baterie
Záruka 2 roky
 

Nová verze konverzního setu pro přestavbu na elektropohon. Obsahuje novou generací sinusových řídících jednotek ENA Sinwave, doplněnou o velice citlivý příšlapový senzor (určen pro montáž na pravou stranu středu šlapátek, při montáži na levou stranu je zapotřebí použití držáku pro PAS senzor) a spojená s ovladači na řidítkách (displej, brzdové páky) sdruženou vodotěsnou kebeláží. Dokoupit lze i akcelerační páčku (není součástí) a plastový box pro uchycení jednotky ná rámu kola.

Řídící jednotka typu ENA Sin-wave si zachovává všechny výhody sinusového řízení (hladký chod, lepší efektivita atd.), ale zároveň přináší nebývalou kompatibilitu ovladacích prvků (ovladače, displeje, příslušenství) s celosvětově nejrozšířenějším středovým systémem pohonu BBS / 8FUN / Bafang/ EVBIKE zároveň dovoluje množství servisních nastavení jednotky přes USB programovací rozhraní. Doladit lze například intenzitu pomoci jednotlivých stupňů, kterých může být až 9 a množství dalších parametrů.

Možnost programování pohonu dle požadavku zákazníka.

Sada je dodávána bez displaye, vhodný display si můžete vybrat zde.

Požadovanou velikost a barvu ráfku prosím specifikujte v poznámce při finalizaci Vaší objednávky.